poniedziałek, 28 grudnia 2009

Świąteczne prezenty i konkurs portalu Fantasta.pl

Chwalę się:

Image and video hosting by TinyPic

Świąteczne prezenty sprawiły mi sporo frajdy, gdyż każda z tych książek znajdowała się na mojej liście "must have". Super! Będę miała co czytać (a w dalszej perspektywie - o czym pisać).

Przy okazji chciałam przypomnieć o świątecznym konkursie portalu Fantasta.pl, który polega na napisaniu recenzji jakiejś książki, znajdującej się w bazie portalu. Konkurencja rośnie, ale co tam, jeśli macie chęci/czas/minimum talentu - piszcie!

Ja póki co spłodziłam pierwszą recenzję. Pod obstrzałem jedna z lepszych książek o wampirach, jakie ostatnio czytałam - Hotel Transylvania .W zakładce "Recenzje" na zalinkowanej stronie, możecie poczytać o moich wrażeniach. Zdaję sobie sprawę, iż moja entuzjastyczna opinia jest szalenie subiektywna, ale co ja poradzę? Kocham książki "kostiumowe", a klimat, jaki stworzyła pani Yarbro totalnie mnie oczarował. Książka napisana jest z pasją, zachwycają szczegółowe, wspaniałe opisy XVIII-wiecznych strojów, zwyczajów, balów. Uwielbiam takie klimaty! Wspaniałe czytadło na zimowe wieczory.

6 komentarzy:

 1. jestem bardzo ciekawy Pałacu Yarbo. Hotel czytałem i wspominam bardzo dobrze :-) Mimo wszystkich uproszczeń. Ciekawy też jestem Żmiji, bo bardzo, bardzo, bardzo MOMI WSZYSTKO lubię Sapkowskiego :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytam właśnie Pałac i nie podoba mi się aż tak bardzo, ale klimacik nadal fajny.

  OdpowiedzUsuń
 3. To się pochwalę, że ja właśnie też zacząłem czytać Pałac :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie średnie, ale ja naprawdę dopiero zacząłem czytać.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...