sobota, 21 listopada 2009

Fantasta.pl

Ten portal, metaforycznie rzecz ujmując, spadł mi z nieba. Wreszcie udało mi się okiełznać moją dziką (acz fantastyczną) biblioteczkę. Szału nie ma. 220 (aktualizacja: 221) książek sklasyfikowanych jako fantasy/science fiction/horror wygląda dość blado, porównując z najlepszymi, ale lepszy rydz niż nic! Dzięki mojej wirtualnej bibliotece udało mi się uporządkować tę rzeczywistą. Wreszcie panuje w niej stosunkowy ład, wszystkie braki widać czarno na białym no i jestem bardzo zmobilizowana do dalszych zakupów.

Gdyby przypadkiem czytał mnie Św. Mikołaj - zajrzyj proszę w moją zakładkę Książki w planach. Liczę na Twoją inteligencję.

Portal oferuje sporo możliwości - możemy książki oceniać, recenzować, poszerzać bazę danych. A jak się uda znaleźć kogoś o podobnych gustach czytelniczych - śledzić rozwój jego biblioteczki. Całkiem fajna sprawa, na szczęście nie wymagająca poświęcenia zbyt wiele czasu.

Jednym słowem - hucznie polecam! (no wiem, wiem - to dwa słowa, ale chciałam efektownie zakończyć).

P.S. Klikając w tytuł posta, zostaniecie w trybie natychmiastowym przekierowani do opisanego portalu!

Image and video hosting by TinyPic

2 komentarze:

 1. Dziekujemy za odwiedziny i miłą recenzję :) Mamy nadzieję, że portalik długo będzie służył.
  Tymczasem zapraszamy do udziału w konkursie świątecznym. W tajemnicy powiem, że w nagrodach będą książki z wampirami :))

  Pozdrawiamy
  Fantasta.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję! I już zerkam na konkurs :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...